Katarzyna Krasicka

Projektant

Kraków (małopolskie)


Zdjęcie profilowe
Offline

18   18   1

0   3427   0  

0   0  

Rejestracja: 2019-06-04
Ostatnia aktualizacja: 2024-06-24 00:08:25
Agencja:
Notice: Undefined

    

Adresy WWW:
qqmodels.pl/3177

Opis: Nazywam się Katarzyna Krasicka, mam 26 lat. Jestem osobą pozytywną oraz optymistycznie nastawioną do świata.Urodziłam się w Krakowie, natomiast wychowywałam się w Bielsku Białej. Na studia wróciłam do mojego rodzinnego miasta - Krakowa, gdzie podjęłam się nauki w celu wyższego wykształcenia na kierunku prawo.
Rok temu przerwałam studia prawnicze i zaczęłam naukę w Krakowskiej Akademii Mody.
Od dziecka interesowałam się modą, tworzeniem kreacji - zarówno projektowaniem jak i samą konstrukcją oraz szyciem. Nauka o modzie, konstrukcji oraz projektowaniu jest moją pasją i czymś czym na pewno chciałabym się zajmować w życiu.
W załączniku znajdują się zdjęcia kolekcji, którą stworzyłam dzięki edukacji w owej szkole. Wszystko co znajduje się w prezentacji wykonałam sama Jeśli chodzi o inspirację na pewno mogę powiedzieć, że pomysły wpadają same do mojej głowy, cała kolekcja wyraża mnie w 100%. Uwielbiam motywy zwierzęce, co idzie łatwo zauważyć przyglądając się moim pracom. Widzę, w tych rzeczach odzwierciedlenie samej siebie, osoby jaką jestem. Dobieram tkaniny, które nie są standardowe, uwielbiam błysk i wszystko co sprawi, że spacerując ulicą na pewno nie przejdziemy obok nikogo obojętnie.
Stroje są zarazem funkcjonalne jak i wyróżniające się na swój / mój zakręcony sposób.


Szczegóły

Wiek: 31
Wzrost: 0
Waga: 0
Klatka piersiowa: 0, Pas: 0, Biodra: 0
Naturalny kolor włosów: Nie wybrano
Aktualny kolor włosów: Nie wybrano
Kolor oczu: Nie wybrano
Odzież: Nie wybrano
Obuwie: 0

 

Zdjęcia