QQM #photocontest - Portet

Wyborem najciekawszego, ze zgłoszonych portretów rozpoczynamy serię plebiscytów na naszej platformie, które mają jeszcze bardziej wypromować ciekawe prace i ich Twórców.QQMODELS #PHOTOCONTEST "Portret" - GŁOSOWANIE

Przebieg głosowania :
0. Głos = numer startowy (1-7) zdjęcia/linku z portretem biorącym udział w plebiscycie.
1. Głosowanie w plebiscycie odbywa się TUTAJ(kliknij), tj. na profilu platformy na Facebooku FB.com/qqmodels w terminie pd 01.09.2019 godz. do 08.09.2019 (niedziela) godz. 23.59
2. Głosowaniem jest oddanie komentarza przez osobę głosującą w wyznaczonym miejscu, formie i terminie (jedna osoba = jeden głos pod jednym zdjęciem). Głosujący nie muszą posiadać zarejestrowanego konta na QQMODELS.
3. Jeden twórca mógł zgłosić maksymalnie 5 prac w danej edycji plebiscytu, spośród których Administracja wybiera najciekawsze prace.
4. Można głosować na więcej niż jeden portret ale w osobnym komentarzu zachowując pkt 1.
5. We wszelkich kwestiach spornych, nieokreślonych niniejszym regulaminem, rozstrzyga Administrator strony.
Zakończenie głosowania i nagrody.
1. Głosowanie kończy się w ustalonym terminarzem terminie. Zwycięża zdjęcie z największą ilością poprawnych komentarzy.
2. Zwycięzca otrzymuje certyfikat przyznania nagrody w wersji pdf.
3. Organizator (Administrator) może dodać inne nagrody, wyróżnienia w trakcie i po zakończeniu plebiscytu.
Organizatorem plebiscytu, który ma formę zabawy a przez to promocji ciekawych prac twórców, jest platforma QQMODELS.pl, której właścicielem jest QQMODELS LTD.

Głosuj na jeden z poniższych portretów :
1. Marek Opala (fotograf) - zobacz portret


2. Meg Znamionkiewicz (fotograf) - zobacz portret


3. Mia Make Up Artist (makijażysta) - zobacz portret


4. Seweryn Kiedrowicz (fotograf) - zobacz portret


5. Adrian Sadza (fotograf) - zobacz portret


6. Radek Niemczynowicz (fotograf) - zobacz portret


7. Kamil Brzostowski (fotograf) - zobacz portretUDOSTĘPNIAJCIE NA SWOICH PROFILACH


Adnotacja : Ze względu na chwilowy problem z edycją opisu twórcy portretów 4,6,7 podsyłają współtwórców (4 - modelka Ewa B., 6 - modelka Edyta, wizaż Agnieszka ,7 - modelka, Kamila Kulas)


ZGŁOSZENIA DO AKTUALNEJ I PRZYSZŁYCH EDYCJI.

Terminy :
- zgłoszenia: 31.08.2019 (sobota)
Zasady zgłoszeń :
- zgłoszenia może wysyłać każdy Twórca, który posiada zarejestrowane i aktywne konto na naszej platformie. Zgłasza prace ze swojego profilu. Poprzez aktywne konto rozumie się konto uzupełnione o zdjęcie w tle (Okładka), zdjęcie profilowe, Współtwórców tj. Fotograf, modelka, wizaż (przynajmniej w opisie zdjęcia jeśli nie są zarejestrowani w serwisie)
- zgłaszający oświadcza, że posiada zgodę na zgłoszenie danej pracy do naszego wewnętrznego plebiscytu a wszelkie wątpliwości wyjaśniają Twórcy między sobą. W przypadku problemu z dogadaniem się stron w tej kwestii praca zostanie z plebiscytu usunięta na każdym jego etapie,
- droga zgłoszeń : link do zdjęcia dodanego w galerii na platformie qqmodels.pl poprzez oficjalny email kontakt@qqmodels.pl z tytułem wiadomości „photocontest portret” lub poprzez wiadomość prywatną na konto Administratora na platfomie (Rozmowa) lub poprzez wiadomość prywatną na fanpagu na FB FB.com/qqmodels
- zawartość zgłoszenia : link do danego zdjęcia na platformie qqmodels.pl, które posiada przynajmniej jednego współtwórce (fotografa, modelkę, wizażystę itp)
- wybór zdjęć konkursowych : Administrator spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze od 5 do 15 zgłoszeń. Jeden twórca ma szansę umieścić więcej niż jedną pracę w stawce konkursowej. Decydująca będą takie elementy jak – m.in. jakość techniczna, artystyczna, wartość profilu (dobre statystyki)

CO SĄDZICIE O WYBORZE TYCH PORTRETÓW ?

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować