Jak trafić do grona promowanych profili i zdjęć ?

Kilka wskazówek do tego, by zyskać uwagę redakcji i dać się wypromować na łamach naszej platformy oraz na powiązanej z nimi społecznościami.

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób zwiększyć swoje szanse na promocję swoich prac na naszej platformie, podążajcie za poniższymi krokami.


1. Dodawaj zdjęcia regularnie ale zachowując poziom jakościowy i artystyczny dodanej pracy. Lepiej dodać jedno świetne niż 10 słabych (kwestia subiektywna oczywiście).

2. Dodawaj WSPÓŁTWÓRCÓW do zdjęcia. Możesz to zrobić w opisie oraz w trybie dodawania (oraz edycji) zdjęcia, jeśli Współtwórca (fotograf, model, modelka, makijażysta, fryzjer, projektant) mają już konto na naszej platformie. 

Użyj wyszukiwarki profilów po nazwie : ZNAJDŹ PROFIL
Jeśli nie możesz go odnaleźć, napisz do danego twórcy wiadomość z zapytaniem czy posiada już konto na QQMODELS.PL i jaka jest jego nazwa użytkownika (imię nazwisko, pseudonim artystyczny, nick). 
Nie krępuj się napisać do użytkownika, który ma zdjęcia twojego współautorstwa o uwzględnienie Twojego wkładu w jego powstanie.
Zdjęcia oznaczone współtwórcami są bardziej widoczne u nas.

3. Koniecznie zadbaj o dobrą OKŁADKĘ profilu, tj. zdjęcie w tle, które powinno być wizytówką, z którą ma na początku styczność każdy odwiedzający Twój profil. Okłada jest również udostępniana w przypadku uzyskania wyróżnień typu PORTFOLIO DNIA, TYGODNIA, MIESIĄCA, ROKU.

4. Dodaj OPIS w profilu opisujący Twoją osobę. Nie zapomnij o SZCZEGÓŁACH I ZAKRESIE WSPÓŁPRACY

5. Pamiętaj o AKTYWNOŚCI na portalu. Jeśli merytorycznie komentujesz profile, zdjęcia innych, wyróżniasz serduszkami dobre zdjęcia (nie hurtem), pamiętasz o dodawaniu hashtagu #QQMODELS w swoich społecznościach internatowych (Instagram, Facebook) oraz dodajesz linki do swojego profilu na naszej platformie na innych stronach - zostanie Ci to zauważone i prędzej czy później wynagrodzone promocją z naszej strony. 

Strona nie posiada skomplikowanych algorytmów, administracja, moderacja czuwa nad poziomem dodanych prac. Monitorujemy Waszą aktywność i na pewno zostanie wynagrodzona tym, którzy w sposób uczciwy biorą udział w naszym rozwoju.
Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować