MawManwi @maw_manwi

Modelka

Opole (opolskie)


Obserwuj Przestań obserwować

Referencje

 • Kasia Kornek / dzikografia 2021-09-29

  Cudowna współpraca! Miałyśmy świetny kontakt. Modelka zdecydowana i bardzo kreatywna, polecam <3 Z pewnością jeszcze się spotkamy!

 • Melania Furmaniak 2021-07-26

  Bardzo polecam współpracę. Sesja przebiega w bardzo miłej atmosferze, a pozowanie to czysty profesjonalizm :) Do tego Małgorzata jest w stanie zapewnić stylizację, makeup, miejsce do sesji. Naprawdę nic, tylko porywać przed obietyw <3 :)

 • Joanna Sobańska 2021-07-21

  Małgosia jest nie tylko wspaniałą doświadczoną modelka, ale również niesamowicie dobra i ciepłą osobą. Wspólna sesja przebiegła w świetnej atmosferze oraz bardzo szybko, a to dlatego że rozumiałyby się bez słów a Małgosia dobrze wiedziała co chcemy osiągnąć :) polecam z całego serca!!:)

 • Agnes Lumiere 2020-10-28

  Przygotowana, punktualna z zadbaniem o każdy detal w modzie i makijażu, Super dobra atmosfera i wyborne efekty!

 • Anna Juszczak 2020-10-19

  Sesja z Małgosią to czysta przyjemność, do sesji podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Taka modelka to skarb. :)

 • Monika Grobelna 2020-10-09

  Dojrzała i świadoma swojej kobiecości z dużym doświadczeniem. Wie czego chcem dlatego sesja z Małgorzatą, to przyjemność:)

 • Anna Kolasińska 2020-09-26

  Małgorzata to piękny człowiek. Emanuje taktem, kulturą i pełną profesjonalizmu postawą. To nie tylko zewnętrze, to wejście w świat uczuć. Dziękuję za cudne spotkanie.

 • Sorry Winnetou 2020-09-18

  Pełen profesjonalizm okraszony ujmującą osobowością, kobiecość do kwadratu + niezwykły temperament powoduje, że praca z Małgorzatą jest czystą przyjemnością. Skoncentrowana na pracy i zaangażowana w nią całym sercem. Polecam najmocniej! Pięknych ujęć!

 • Jakub Szproch 2020-02-16

  Szczerze polecam współpracę z Małgorzatą ponieważ jest ona bardzo profesjonalna,ma świetne pomysły oraz potrafi bardzo ożywić fotografie.

 • Nina Filek 2020-01-06

  Małgorzata to wspaniała osoba, z którą miałam okazję współpracować po raz pierwszy i na pewno nie ostatni :) Dzięki wielkiej pasji do pozowania, zaangażowaniu modelki, udało nam się zrobić spontaniczne, kobiece portrety w miłej i wesołej atmosferze :) Doświadczenie , kreatywność oraz klasę Gosi i widać od razu :) Dziękuję za świetną współpracę i liczę na kolejną sesję.

 • Mateusz Sosna 2020-01-05

  Praca z Gosią to praca z profesjonalistką, która swoje doświadczenie budowała w praktyce, uczestnicząc w wielu sesjach zdjęciowych - to wartość, której nie da się wycenić, a która powoduje, że w tandemie fotograf-modelka można wyczarować prawdziwie bajkowe kadry. Serdecznie polecam współpracę z Gosią!

 • Castle Inspirations 2019-09-11

  Gosia to wspaniała osoba i fantastyczna modelka. Sumienna, konkretna z mega profesjonalnym podejściem do współpracy. Przed obiektywem potrafi zagrać chyba wszystko, dzięki czemu zdjęcia z Nią to nie tylko piękne obrazki. Te fotografie żyją emocjami!! Współpracę z Małgorzatą polecam każdemu fotografowi, któremu zależy na najlepszych efektach!!

 • Inga Marniok 2019-09-04

  Małgosia to modelka z którą aż chce się pracować. Miła, profesjonalna , wie czego się od Niej oczekuje. Sama ma świetne pomysły. Dba o każdy szczegół. Praca z Nią to niewiarygodna przyjemność.Polecam na 1000%