Ange Looui

Projektant

Dąbrowa Górnicza (śląskie)


Zdjęcie profilowe
Offline

24   45   1.88

0   12477   1  

0   4  

2017 Portfolio tygodnia
Rejestracja: 2017-04-18
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-24 21:15:30
Agencja: brak

    

Adresy WWW:
qqmodels.pl/103

Opis: Jestem dyplomowaną projektantka mody oraz konstruktorem odzieży. Laureatką wielu prestiżowych konkursów w kraju i za granicą. Moje kreację były publikowane ponad 60 razy w magazynach modowych z całego świata.
Jestem wychowanką domu mody Dior , odbyłam dyplomowany staż zawodowy w Paryżu w głównej pracowni Diora Haute Couture. Obecnie zajmuję stanowisko Dyrektora Kreatywnego nowej luksusowej marki Amei z Rosji.
W 2010 roku stworzyłam autorską markę pod swoim nazwiskiem "Wysoczarska". Od 2016 roku z powodzeniem skupiam się na rynku zagranicznym, dlatego też postanowiłam zmienić nazwę marki na "LOOUI".

Moda jest dla mnie formą wyrażania swoich emocji, kreowania własnego wizerunku, tworzenia swojej rzeczywistości. Jednakże najciekawsze jest w niej to, że jest idealnym środkiem manipulacji, ponieważ kreaujemy siebie na wzór swojego pomysłu. Zmieniając Nasz strój, wygląd, w ciągu chwili możemy stać się zupełnie kimś innym, prowadząc pewną gre z otoczeniem.
Większość moim projektów jest tworzona ręcznie, każdy jest indywidualnym tworem nie tylko mojej wyobraźni ale i tego co ułoży się w moich dłoniach. Moje kreację to przede wszystkim połaczenie wyrazistych barw oraz ręcznie tworzonych haftów.Szczegóły

Wiek: 30
Wzrost: 0
Waga: 0
Klatka piersiowa: 0, Pas: 0, Biodra: 0
Naturalny kolor włosów: Nie wybrano
Aktualny kolor włosów: Nie wybrano
Kolor oczu: Nie wybrano
Odzież: Nie wybrano
Obuwie: 0

 

Zdjęcia