QQM #photocontest - ŻYWIOŁY - zgłoszenia

Cykliczna, tematyczna zabawa-plebiscyt dla twórców zrzeszonych na naszej platformie. Promujemy i doceniamy ciekawe prace.Aktualna kategoria „ŻYWIOŁY” (twórcze prace z zakresu foto modelingu, gdzie istotną rolę gra przynajmniej jeden z żywiołów tj. woda, ogień, wiatr, powietrze - interpretacji tyle ile Twórców a my liczymy na Waszą kreatywność)

Terminy :
- zgłoszenia: start 27.10.2019 (niedziela) do 02.11.2019 (sobota), godz. 23.59

Zasady zgłoszeń :
- zgłoszenia może wysyłać każdy Twórca, który posiada zarejestrowane i aktywne konto na naszej platformie. Zgłasza prace ze swojego profilu. Poprzez aktywne konto rozumie się konto uzupełnione o zdjęcie w tle (Okładka), zdjęcie profilowe, Współtwórców tj. Fotograf, modelka, wizaż (przynajmniej w opisie zdjęcia jeśli nie są zarejestrowani w serwisie)
- zgłaszający oświadcza, że posiada zgodę na zgłoszenie danej pracy do naszego wewnętrznego plebiscytu a wszelkie wątpliwości wyjaśniają Twórcy między sobą. W przypadku problemu z dogadaniem się stron w tej kwestii praca zostanie z plebiscytu usunięta na każdym jego etapie,
- droga zgłoszeń : link do zdjęcia dodanego w galerii na platformie qqmodels.pl poprzez oficjalny email kontakt@qqmodels.pl z tytułem wiadomości „QQM photocontest ŻYWIOŁY” lub poprzez wiadomość prywatną na konto Administratora na platformie (Rozmowa) lub poprzez wiadomość prywatną na fanpagu na FB FB.com/qqmodels
- zawartość zgłoszenia : link do danego zdjęcia na platformie qqmodels.pl, które posiada przynajmniej jednego współtwórce (fotografa, modelkę, wizażystę itp), przynajmniej w opisie zdjęcia jeśli współtwórcy nie są zarejestrowani w serwisie.
- wybór zdjęć konkursowych : Administrator spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze od 5 do 15 zgłoszeń. Jeden twórca ma szansę umieścić więcej niż jedną pracę w stawce konkursowej. Decydująca będą takie elementy jak – m.in. jakość techniczna, artystyczna, wartość profilu (dobre statystyki)

Przebieg głosowania :
1. Głosowanie w plebiscycie przeprowadzone zostanie na profilu platformy na Facebooku FB.com/qqmodels oraz Instagramie @qqmodels.pl w określonym terminie,
2. Głosowaniem jest oddanie komentarza przez osobę głosującą w wyznaczonym miejscu, formie i terminie (jedna osoba = jeden głos pod jednym zdjęciem). Głosujący nie muszą posiadać zarejestrowanego konta na QQMODELS.
3. Jeden twórca może zgłosić maksymalnie 5 prac w danej edycji plebiscytu.
4. We wszelkich kwestiach spornych, nieokreślonych niniejszym regulaminem, rozstrzyga Administrator strony.
Zakończenie głosowania i nagrody.
1. Głosowanie kończy się w ustalonym terminarzem terminie. Zwycięża zdjęcie z największą ilością poprawnych komentarzy.
2. Zwycięzca otrzymuje certyfikat przyznania nagrody w wersji pdf.
3. Organizator (Administrator) może dodać inne nagrody, wyróżnienia w trakcie i po zakończeniu plebiscytu.
Organizatorem plebiscytu, który ma formę zabawy a przez to promocji ciekawych prac twórców, jest platforma QQMODELS.pl, której właścicielem jest QQMODELS LTD.Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować