Śledź zmiany na QQMODELS.PL !

Śledź z nami zmiany na QQMODELS.PL. Zachęcamy do testowania nowych rozwiązań i obserwowania kolejnych. Liczymy również na Wasze pomysły usprawnienia platformy.Artykuł ten będzie regularnie aktualizowany.

W komentarzach możecie podzielić się własnymi pomysłami, listą życzeń, co chcielibyście znaleźć na stronie, jakiej funkcjonalności oczekujecie. Kreatywne pomysły odpowiednio docenimy !

12.07.2018
* Zmieniliśmy limit zdjęć w galerii użytkownika z 48 do 100.
* Wprowadziliśmy możliwość rejestracji nowych użytkowników za pomocą standardowego logowania e-mailem. Niebawem wprowadzimy funkcję pozwalają na zmianę sposobu logowania z dotychczasowych (aplikacje FB, G+) na nowy.
* Do profili użytkownika dodaliśmy licznik wyświetleń. Ze względu na optymalizację serwisu" wyświetlenia pojawiają się z opóźnieniem w wyniku czego przy odświeżeniu zdjęcia można zaobserwować brak naliczenia lub naliczenie jako dwa a nawet 3 wyświetlenia. Przejrzenie wszystkich zdjęć na QQMODELS zajmie 16 godzin i 28 minut (zakładając że na każde zdjęcie będziemy patrzeć do 5 sekund). Już wkrótce czas ten przekroczy średnią długość życia 😉 🙂

15.07.2018
* Poprawiliśmy kadrowanie zdjęć profilowych i zdjęć w tle. Możecie testować, dodając nowe zdjęcia.
* Zmieniliśmy sposób wyświetlania zdjęć na stronie głównej na urządzeniach mobilnych.
* Wprowadziliśmy możliwość przeglądania zdjęć za pomocą strzałek na klawiaturze komputera.
* Od teraz nawet Wasze dawno dodane zdjęcia mają szansę na promowanie na stronie głównej.

16.07
* Na urządzeniach mobilnych można od teraz wygodniej przeglądać zdjęcia za pomocą przesuwania palcem w prawo i w lewo na dotykowym ekranie.

17.07
* Poprawiliśmy i uprościliśmy dodawanie filmów do profili z Youtube, Vimeo, Facebooka.

18.07
* Stopniowo dostosowujemy algorytmy, które podbijają widoczność w sekcji Profile aby promować aktywnych użytkowników.
* Nowa ranga reputacji w profilu - ilość unikatowych zdjęć gdzie użytkownik jest oznaczony jako współtwórca, co będzie miało ogromne znaczenie przy reputacji i promocji profili wyróżnianych tym wskaźnikiem.

21.07
* Kolejny wskaźnik w Waszym profilu, który pokaże Wam ile Waszych zdjęć zostało promowanych na głównej (znak gwiazdki).
* Dodaliśmy możliwość określenia widoczności dodanych zdjęć - publiczne oraz niepubliczne. Niepubliczne widoczne są tylko przez użytkownika, Administrację oraz przez osoby, które otrzymają bezpośredni link do niego od właściciela konta. Zdjęcie niepubliczne nie pokazuje się oczywiście w wynikach nowych zdjęć, a użytkownik w każdej chwili w przyszłości może zmienić jego status.

23.07
* Udoskonaliliśmy jakość dodawanych zdjęć w Waszych galeriach. Od teraz będziecie mogli cieszyć się zachowanym profilem ICC kolorów. Zapraszamy do testów.

26.07
* Przerobiliśmy panel menu aby był bardziej przyjazny użytkownikowi. Możecie również zauważyć wiele poprawek kosmetycznych, w samym profilu, stronie głównej, podstronach, przy mniejszych i większych elementach. To jeszcze nie koniec zmian w tym zakresie.

28.07
* W profilach możecie od teraz odnaleźć również zdjęcia, na których widniejecie oznaczeni jak Współtwórcy. To oczywisty ukłon w stronę wszystkich Współtwórców, mający zachęcić wszystkich do oznaczania się wzajemnie, doceniania swojej pracy.

02.08
* Zmieniliśmy sposób wyświetlania zdjęć Promowanych na stronie głównej, dzięki czemu twórca będzie wyeksponowany a paca nie zasłonięta napisami. Dodatkowo główną od teraz ciągnąć się będzie w 'nieskończoność'. Zmiany w tym względzie dokonały się również na urządzeniach mobilnych. Zachęcamy do testowania. [testujemy ciągle różne opcje, miejcie na uwadze, że z każdym dniem może to wyglądać inaczej]

05.08
* Od tego czasu profile nieuzupełnione m.in o zdjęcie profilowe są mniej widoczne, a zdjęcia bez współtwórców rzadziej promowane. Nowych użytkowników, którzy nie dodali zdjęć do swoich profili również nie będziemy mogli znaleźć na liście ostatnio utworzonych.

13.08
* Przegląd zdjęć w wersji 'infinity' udostępniliśmy również w ostatnio dodanych, promowanych na głównej, promowanych jak również pod każdym zdjęciem otwartym w nowym oknie, przez co łatwo będziecie mogli przeglądać kolejnej zdjęcia.
* W Moim Panelu możecie zobaczyć również jakie zdjęcia ostatnio polubiliśmy.

20.08
* Poprawiony Tryb Nocny dostępny. Zapraszamy do testowania zwolenników przeglądania zdjęć w ciemniejszych warunkach.

22.08
*Rozmowy - tak od dziś nazywać będziemy nowy, uproszczony system wiadomości prywatnych, który jest zbliżony do czatowania, przez co łatwo będzie Wam prowadzić konwersacje.

23.08
* Od dziś możecie zmienić metodę logowania z Facebooka/Gmail na standardową (mailową). Opcję zmiany znajdziecie w Ustawieniach konta, w Panelu użytkownika.

27.08
* Dział z Artykułami zyskał nowy wygląd : https://qqmodels.pl/posts Jest to początek rozkręcania tej części platformy. Jeśli macie jakieś propozycje, sugestie o czym chcielibyście przeczytać na naszych łamach prosimy o kontakt. To również miejsce na teksty Waszego autorstwa jeśli macie coś ciekawego do przekazania o naszej branży.

31.08
* Wszyscy dotychczasowi wyróżnieni PORTFOLIEM TYGODNIA mają dedykowany puchar w swoim profilu wraz z datą przyznania wyróżnienia.

15.09
* Nowa podstrona WYRÓŻNIENIA. Od samego początku naszej działalności wyróżniamy Was tytułem Portfolio Tygodnia. Już od tego weekendu będzie więcej szans na wyróżnienia dla Waszych profili i zdjęć.
Wszystkie dotychczas wyróżnieni Twórcy w Portfolio Tygodnia znajdziecie pod nową podstroną : https://qqmodels.pl/winners

16.09
* Poprawki w wyświetleniu Okładki (zdjęcie w tle) w profilu użytkownika. Od teraz w obszarze roboczym powiększyliśmy wysokość. Wyśrodkowaliśmy również prezentację Okładki na telefonach.

22.09
* Od dziś nowa szansa dla każdego uczestnika na otrzymanie PORTFOLIO DNIA. Codziennie poznacie wyróżnionego równo o północy.
* Stali użytkownicy mają zniesiony limit dodawania zdjęć w swoich galeriach.

23.09
* Prezentacja zdjęć w postaci "infinity' wprowadzona w profilu użytkownika.
* Strona główna zmieniła swój układ. U góry strony, w centrum na dużym planie prezentujemy PORTFOLIO DNIA a pod spodem - PORTFOLIO TYGODNIA oraz PORTFOLIO MIESIĄCA. PORTFOLIO MIESIĄCA do końca roku jest wybierane spośród nominowanych profili, które dotychczas otrzymały PORTFOLIO TYGODNIA i nadane przez Administrację zostają poddane głosowaniu publiczności na fanpagu FB. Od stycznia 2019 zostanie wprowadzony prosty system uzyskiwania wyróżnień.

Wszystkie Wyróżnienia znajdziecie na osobnych podstronach :
https://qqmodels.pl/winners-day

* Dodatkowo zwiększyliśmy ilość zdjęć prezentowanych na szerokości strony. Przypominamy, że można na każdej stronie polubić zdjęcia bez konieczności otwierania ich w nowym oknie.

30.09
* Jakość dodanego zdjęcia do galerii oraz Okładki (zdjęcia w tle) dopuszcza jakość odpowiadająca formatowi 4k.
Proporcje Okładki w profilu zostały bardziej przybliżone do tych, które są prezentowane na stronie głównej (przy Wyróżnieniach).
Sugerowane wymiary Okładki (zdjęcia w tle ) to :

* Aktywni na naszych społecznościach mają większą szansę zostania zauważonym i wyróżnionym na naszej platformie :
Instagram : https://www.instagram.com/qqmodels.pl/
Facebook : https://www.facebook.com/qqmodels/

07.10
* Nowy wymiar Okładki (zdjęcia w tle) :
4K czyli : 3840x1705

Listopad 2018
* Rewolucja w szczegółach użytkownika. Postanowiliśmy zrezygnować z określania doświadczenia i zakresu współpracy w panelu użytkownika. O tym powinny świadczyć dodanego zdjęcia w galerii. Tym samy nie jesteście kategoryzowani na samym początku a swój warsztat i zakres współpracy komunikujecie swoimi pracami. Oczywiście kategoryzacja zdjęcia przy jego dodawaniu nadal istnieje i można według niej wyszukiwać dane prace.

* Filmy dodane przez użytkownika zostały przeniesione w osobną podstronę aby ułatwić łatwy do nich dostęp. Tym samym poprawiliśmy skrypt, który odpowiedzialny był za inteligentne dodawanie linków do filmów z platform zewnętrznych.

* Dodaliśmy nową podstronę "Ostatnio skomentowane" w zdjęciach.

* Zmieniliśmy widoczność Okładek wyróżnionych profili na stronie głównej w kategoriach Portfolio Dnia, Tygodnia, Miesiąca. Od teraz odzwierciedlają w skali 1:1 proporcje Okładki w profilu użytkownika.

* Dodaliśmy w zakładce Wyróżnienia podstrony Portfolio Dnia, Tygodnia, Miesiąca.

* Statystyki odwiedzin w Rankingach są od teraz brane pod uwagę jako wejścia UU (Unikalnego Użytkownika), co ma na celu zapobiec sztucznemu nabijaniu popularności zdjęcia i windowaniu go w Rankingu.

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować