Fotogenerator 9 - edycja specjalna z Patronatem QQMODELS.PL

Niesamowity event fotograficzny rozpoczyna nabór na kolejną edycję specjalną.

Jeśli chcesz poznać nowych ludzi z branży, którzy dadzą ci energię do działania, przeżyć super przygodę, pomóc swojej karierze i rozbudować swoje portfolio o naprawdę wiele ciekawych zdjęć - ten event jest dla Ciebie.

FOTOGENERATOR to event w formie dużej sesji zdjęciowej, gdzie każdy może zrealizować pomysły i stylizacje, o których zawsze marzył. Na każdej z edycji Organizator zapewnia inne klimatyczne scenerie, które na codzień trudno są dostępne, a wręcz nierealne do załatwienia na sesję fotograficzną.

Oprócz tego zagwarantowana jest także obecność reżyserów sesji, zdjęcia dla każdego uczestnika, konkursy z nagrodami, profesjonalny sprzęt oświetleniowy, kosmetyki, akcesoria i wiele wiele innych. Nad całością czuwa Fotograf prowadzący, który w każdej chwili pomoże ustawić lampy czy podpowie kilka trików fotograficznych a na tej edycji będzie nim Marek Dziedzic - juror prestiżowego konkursu Elite Model Look, fotograf i autor wielu artykułów prasowych.

Do udziału w evencie swoje zgłoszenie mogą wysyłać Fotografowie, Modelki, Modele, Wizażystki, Stylistki, Fryzjerzy, Projektanci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla wizażystek będą to kosmetyki, zdjęcia Beauty każdego wykonanego makijażu. Dla fryzjerów zdjęcia każdej fryzury, możliwość zdobycia bezpłatnej wejściówki na warsztaty fryzjerskie. A dla najlepszych Modelek Fotogenerator przygotował coś specjalnego - program, w ramach którego najlepsi z Uczestników mają szansę na rozpoczęcie międzynarodowej kariery modelingowej. Fotogenerator współpracuje z agencjami modelingowymi z Polski i zagranicy, dzieki czemu kariera w Paryżu, Mediolanie czy Nowym Jorku nie jest już tak odległa.

Fotografowie, oprócz możliwości poszerzenia swojego warsztatu będą mogli też wypróbować mobilne światła oraz wszystkie rodzaje dyfuzorów RoundFlash, które będą do ich dyspozycji przez cały event. Oprócz tego czeka na nich wyczekiwana perła fotograficznego tego roku - Nikon D850, z której każdy będzie mógł skorzystać.

Każdy uczestnik otrzyma pakiet zdjęć, wykonanych przez kilkunastu fotografów, dostęp do niepowtarzalnych scenerii i różnych stanowisk fotograficznych, pełną obsługę sesji (z wizażem, stylizacją włącznie). Na miejscu czekać będą również tropikalne drinki, klimatyczna muzyka i co najważniejsze - prawdziwe palmy, kaktusy, drzewa cytrusowe i rośliny egzotyczne.

Niemożliwe ? A jednak, sprawdź sam !

Więcej detali znajdziecie tutaj : https://www.facebook.com/events/176367199643767/

Wszystkie zdjęcia z Fotogeneratora 9 będą dodatkowo promowane w społecznościach QQMODELS.PL. jeśli będą prawidłowo opisane.

Zapraszamy
Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować